אודות

המשרד תיווך שלנו עוסק במכירה, קניה והשכרה של נכסים, למגורים ולהשקעה וכן בניהול נכסים ושיווק פרויקטים חדשים בעיר מודיעין ובסביבותיה.

כיום French Connection מוכר כמשרד תיווך מקצועי, אמין ואתי, בעל אווירה חמה ומשפחתית, צוות מסור הנבחר בקפידה ומאגר לקוחות ותיקים ונאמנים ובהם ישראלים, עולים חדשים ותושבי חוץ.

נעים להכיר, סנדרה מוראלי, בעלת משרד תיווך French Connection לייעוץ והשקעות נדל"ן.  

נולדתי וגדלתי בצרפת, שם גם סיימתי את לימודי התואר השני בביוכימיה וגנטיקה והרצון להבין את החיים לעומקם הוביל אותי אל תחום המחקר.

ובמקביל – כאדם של אנשים, אינטרקציות, "אקשן" ואדרנלין מלאתי, במשך שנים רבות, תפקיד בכיר במערך הבטחון ב"אל-על" ובמסגרתו ניהלתי צוות בתחנת מרסיי, צברתי נסיון רב בקבלת החלטות מיידיות ובמתן שירות לקהלים מגוונים.

עם עלייתי ארצה, בשנת 2007, בחרתי לעשות שינוי ולהשתלב בענף הנדל"ן
ולאחר שצברתי ניסיון כסוכנת בכירה ברשתות תיווך גדולות, הקמתי את French Connection כמשרד תיווך ייחודי הנותן שירות מקיף ולווי אישי ללקוחותיו, עפ"י הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים הנהוגים בחו"ל.

כמנהלת המשרד, הדבר שהיה הכי חשוב עבורי הוא ליצור תפיסת שירות חדשנית כשטובת הלקוח תמיד בראש סדרי העדיפויות שלנו.

כמו כן הנהגנו שיטת מיפוי קפדנית,לנכסים ולקונים רלוונטיים במטרה לחסוך ללקוחותינו זמן יקר ולהבטיח שאכן יקבלו את התמורה המקסימלית.

מה מייחד אותנו

התאמה אישית

אנו מקפידים להתאים אישית סוכן לכל לקוח על-פי צרכיו, מה שמבטיח את השירות הטוב ביותר, ומענה עקבי ומהיר.

חשיפה לכל מאגרי הנכסים בשוק

הודות לקשרים עם קהילת המתווכים האזורית בזמן אמת וגישה לכל הנכסים הנמצאים כרגע בשוק, באפשרותנו להציג ללקוחות גם נכסים שאינם בבלעדיות המשרד שלנו.

אוניברסליות

הצוות שלנו מגוון, דובר ארבע שפות, בעל קשרים חזקים עם הקהילות היהודיות בעולם ונוכחות קבועה בכנסי עולים ובפעילויות נוספות של ארגונים יהודיים. במילים אחרות, מעורבות רבה יותר משיגה קונים במהירות וביעילות, ומרחיבה את אופי השוק.

 French Connection – מחוברים אליכם לכל אורך הדרך.